logotype
img1
img2
img3
img4
img5
img6

Vítame Vás na našom webe :: Üdvözöljük honlapunkon :: Willkommen auf unserer Webseite :: Welcome to our site :: TEMETŐ UTCAI SPORT KLUB

Spomienkový turnaj mužstva Hviezda-Trambus
Turnaje, Poháre, Memoriály, Zápasy

     V sobotu, 22.9. sme sa zúčastnili spomienkového turnaja organizované mužstvom Hviezda-Trambus na počesť zosnulých hráčov svojho mužstva. Účastníkmi turnaja boli tradičné biskupické mužstvá TUSK, ELBEA, Tryskáč a organizátor Hviezda.
     Naše mužstvo po dlhých vnútorných dohadovaniach sa skladalo okrem mladého Fülöpa Kristiána väčšinou zo starších hráčov mužstva (od 45 do 57). Napriek tomu sme nesklamali ani herne, ani výsledkom.
     V prvom zápase sme zdorovali maladým hráčom z Hviezdy. Nakoniec po hrubej chybe sme dostali lacný gól a v snahe o vyrovnanie domáci cez celé ihrisko strelili aj druhý gól.
     V druhom zápase sme zdolali mužstvo ELBEA tesne 2:1, keď po individuálnej akcii Kudlicska vsietil prvý gól a Danis po kombinácii s Csölleim druhý.
     V treťom zápase sme hrali ešte lepšie, ale nevyužité šance a pohotový strelec Felix nás dokonale preskočili. Dva krát sme viedli gólmi Kudlicsku, no Tryskáč zakaždým vyrovnal a dokonca ujal sa aj vedenia. Na skôre nezmenilo ani dobre trafená strela Ferencz v záver, ktorá sa skončila iba na tyčke súperovej brány.
    Nakoniec sme odniesli 3. miesto, pohár, šampanské a futbalovú loptu, ktorú sme však darovali deťom z Materskej škôlky na Staromlynskej ulici.

  • TUSK Podunajské Biskupice - Hviezda Trambus   0:2 (0:0)

TUSK: Fülöp Péter - Mester Szilveszter, Fülöp Kristián - Danis Ladislav, Kudlicska Róbert - Csöllei Attila id.
csere: Ferencz Árpád

  • TUSK Podunajské Biskupice - ELBEA FT   2:1 (1:0)

góly: Kudlicska Róbert, Danis Ladislav
TUSK: Fülöp Péter - Mester Szilveszter, Fülöp Kristián - Danis Ladislav, Kudlicska Róbert - Csöllei Attila id.
csere: Ferencz Árpád

  • Hviezda Trambus - Tryskáč P. Biskupice   5:1 (2:1)

  • TUSK Podunajské Biskupice - Tryskáč P. Biskupice 2:3 (1:1)

góly: Kudlicska Róbert 2x žltá karta: Kudlicska Róbert
TUSK: Fülöp Péter - Mester Szilveszter, Fülöp Kristián - Danis Ladislav, Kudlicska Róbert - Csöllei Attila id.
csere: Ferencz Árpád

Čítať celý článok...
 
Sziki 50+1
Aktuality

Szeptember 14.-én ünnepeltük következö csapattársunk Mester Szilveszter 50+1. születésnapját. Kicsit megkésve az ötvenest, de annál nagyobb szeretettel.
     Az ünnepségen a családtagok mellett részt vett néhány TUSK csapattag is feleségekkel, barátnökkel együtt.
     Az esti szórakozást Mester Zsuzsa, a feleség nyitotta meg egy kis verseléssel, majd Krisztán fia üdvözölte apját maga és a barátok nevében
     Az ünnepség a hajnali órákban végzödött, majd hazaindultak a vendégek a Somorja-Püspöki vonalon.
     Sziki Isten éltessen !

KÉPEK az ünnepségröl.

 
XIX. ročník s gulášom v tanieri
Aktuality

     Ani XIX. ročník súťaže vo varení guláša nezaobíšlo bez našej účasti. Účasti mužstva TUSK Podunajské Biskupice.
     Tak ako obvykle aj tentoraz sme sa pripravovali na to od stredajšieho tréningu. Vo štvrtok sme nakúpili čo sme mali ... alebo čo sme nemali. V piatok večer u Petra Fülöpa sme očistili cibuľu a posekali mäso.
     Aj tento rok sme varili z 25 kíl hovädzieho mäsa, no neboli sme takí úspešní ako vlani. Držkový perkelt sme varili z 20 kíl držiek a šiestich bravčových kolien.
     Jediný úspech popri dobre strávenej sobote sme získali ako inak oblečením. Tento raz tretie miesto za najlepšie oblečené mužstvo.

FOTKY z akcie. Link na VIDEO z akcie najdete na pravej strane po klikknutí.

     Niektoré družstvá sa tejto súťaže zúčastňujú už od jej začiatku. „Táto akcia nás spája a utužujeme kolektív. Varíme klasicky veľký kotol hovädzieho guláša a potom držkový perkelt. Chystali sme sa už celý týždeň, najprv pri posedeniach po futbale, včera večer sme už krájali cibuľu a mäso a dnes od rána každý krájal papriky, paradajky, zemiaky a cesnak,“ priblížil prípravy na varenie guláša za OZ TUSK Róbert Mészáros.

Čítať celý článok...