logotype
img1
img2
img3
img4
img5
img6

Vítame Vás na našom webe :: Üdvözöljük honlapunkon :: Willkommen auf unserer Webseite :: Welcome to our site :: TEMETŐ UTCAI SPORT KLUB

XVIII. ročník memoriálu TUSK
Turnaje, Poháre, Memoriály, Zápasy

     V Sobotu, 2. júna už po 18. krát sa uskutočnilo memoriál TUSK. Spomienková futbalová sobota na počesť dvoch usnulých našich futbalistov Tibora Rajnu a Zoltána Foglszingera. Športová akcia sa začala uvítaním starostky Podunajských Biskupíc a podpredsedníčky Bratislavského samosprávneho kraja pani Alžbety Ožvaldovej, rodín Rajnaovcov a Foglszingerovcov a v neposlednom rade futbalistov a kamarátov.
    Po úvodných slovách v úmornej horúčave v prvom zápase si zahrali TUSK -ári medzi sebou v spomienkovom futbale. Mužstvá si rozdelili najstarší hráči Attila Csöllei a Ladislav Fülöp. Tento rok mal šťastnejšiu ruku pri výbere skorej menovaný a tak biele mužstvo TUSK-u zvíťazilo v pomere 9:5.
    Po krátkej prestávke sa hral druhý zápas sobotňajšieho dopoludnia medzi TUSK a ELBEA Futbal Team. Vyčerpaný TUSK-ári z predošlého zápasu a 30 stupňových horúčav podcenili svojho tradičného súpera a prvýkrát od založenia ELBEA FT prehrali 2:4.
    Po futbale si všetci prítomní vychutnali občerstvenie pripravené domácimi. 
    Podujatie sa konalo s finančnou podporou Bratislavského samosprávneho kraja.

Posledná úprava Streda, 04 Júl 2018 06:54
Čítať celý článok...
 
május 1.
Aktuality
     Május 1.én a hagyományoknak megfelelöen a Dunánál ünnepeltük a munkát ... pihenéssel. Szép számban összejöttunk. Néhányan biciklivel, néhányan autóval érkeztünk.
     Reggel megsütötte mindenki a magáét, délben bográcsgulyás marhából. Délutánra elfogyott az erö és ki-ki hazament.
     Lásd a képeken ...
Posledná úprava Pondelok, 07 Máj 2018 06:57
 
Koniec 2017 so silvestrovským futbalom
Aktuality

     Rok 2017 je za nami, pozrime teda na pár drobnosti.
     Od začiatku roka sme prešli na iný spôsob platby za futbal, šatňu či svetlo pri stredajších futbaloch. Vlastne za tieto služby už platia iba "nečlenovia" občianskeho združenia TUSK. Poplatky za členov prebralo združenie. Samozrejme iba členom, ktorí plnia povinnosti člena. 

     Na účasti sa to nejak moc neprejavilo, bolo približne rovnaká, ako v predošlom roku. Pochvalu si však zaslúžia hlavne tí siedmi, ktorí sa zúčastnili viac ako 2/3 podujati (futbal, turnaj, guláš, Dunaj ...). Sú to títo futbalisti:

Csöllei Attila, Mészáros Róbert, Fülöp Péter, Nemec Rudolf, Ferencz Árpád, Fülöp Ladislav a Mónosi Tibor.

     V poslednej dobe však veľký progres ukázali aj po chorobe sa vracajúci Rigó Benö, alebo dvaja nový členovie Kovács Ladislav či Kudlicska Róbert, ktorí sa zúčastnili 60 až 90 percent možných akcii.

     Nakoniec treba poďakovať aj mladím, ktorí popri svojich povinostiach vo svojich kluboch, alebo školách prišli si zahrať medzi nás a pomáhať aj v jednotlivých mimofutbalových akciách.

V tabuľke môžete prezrieť kto-ako sa zúčastnil na akciach. Poradie je podla celoročnej účasti na futbaloch a nefutbalových akciách futbalového mužstva TUSK a občianskeho združenia TUSK o.z.

V posledný decembrový deň sme si pomerali sily posledný krát v starom roku. Výsledok (12:8) nie je až tak podstatný, ako futbal a silvestrovské cinknutie šampanským. Účastníkov okrem Tibora Mónosiho vidíte na fotke:

Posledná úprava Utorok, 02 Január 2018 21:40
Čítať celý článok...