logotype
img1
img2
img3
img4
img5
img6

Vítame Vás na našom webe :: Üdvözöljük honlapunkon :: Willkommen auf unserer Webseite :: Welcome to our site :: TEMETŐ UTCAI SPORT KLUB

Mikulášsky futbal s ELBEA FT
Turnaje, Poháre, Memoriály, Zápasy

     Nedelu 4.12.2016 v tradičnom čase o 9:00 sme si zahrali priateľský futbalový zápas s ELBE futbal team. Takzvaný "Mikulášsky futbal" sa hral 2x35 minút v chladnom počasi, preto aj svižne. Pre striedajúcich bol pripravený čaj s doplnkom.

     Po futbale sme si pochutnali na dobre pripravenej kačke u Romiho. Dali sme si tortu a popili pár piv. Bol to vydarené nedelné dopoludnie v prijemnej atmosfére s priateľskými ľudmi. 

 

GALERIA ZO ZÁPASU

 

4.12.2016 o 9:00 na ŠA Tryskáč

TUSK Podunajské Biskupice - ELBEA futbal team     6:2 (4:0)

góly: Danove Ján 2x, Ozogány Károly, Danis László, Szász Péter, id.Szász Róbert resp.: Végh Lukáš 2x

TUSK: Ferencz András - Mészáros Róbert, Mester Szilveszter, Ferencz Árpád - Ozogány Károly - id.Csöllei Attila
striedali: Szelepcsénnyi Erik, Nemec Rudolf, Danove Ján, Mester Krisztian, Fülöp Péter, Fülöp Kristian, Fülöp László, id.Szász Róbert, Szász Péter, Danis László

ELBEA: Paxner Dominik - Ozvald Alexander, Kunovič Juraj, Čert Ladislav, Végh Lukáš, Kotula Martin, Ardan Peter, Lady Karol, Spičiak Pavol, Predmerský Juraj, Kunert Radim, Ozvaldova Erika

Posledná úprava Streda, 14 December 2016 07:35
Čítať celý článok...
 
5 rokov Biskupického amatérskeho futbalu
Aktuality

     V Podunajských Biskupiciach bol amatérsky futbal vždy jedným najväčším lepidlom, spájadlom ľudí zo všetkých sfér života. Nebolo to inak ani v posledných piatich rokoch v živote našej mestskej časti. Ba podujatia organizované so spoluprácou tradičných amatérskych mužstiev ako TUSK, FC Tryskáč alebo Hviezda-TRAMBUS sa dostali medzi prestížnych podujatí s vysokou sledovanosťou v Podunajských Biskupiciach.

     Od posledného, 790. jubilea našej mestskej časti sa toho udialo veľa. V roku 2011 mužstvo TUSK s niekoľkými posilami z ostatných mužstiev sa zúčastnilo na turnaji neďaleko Galanty v Čiernej Vode, kde vyhrali prvý krát putovný pohár starostky Podunajských Biskupíc pani Alžbety Ožvaldovej. Bol to jeden z najdôležitejších krokov spolupráce Miestneho úradu a amatérskych mužstiev. Od tej doby mužstvo TUSK už vyhral tento pohár ďalšie dva razy a tak v roku 2014 ostal trofej vo vitríne práve TUSK -károv.

Posledná úprava Pondelok, 05 December 2016 06:47
Čítať celý článok...
 
Prikler Péter 50 éves lett
Aktuality

     November 29.-én, Szombaton ünnepeltük csapattagunk Prikler Péter 50. születési évfordulóját. Klasszikus módon focival és finom vacsorával - malacsültel.
A foci délután háromtól csupán kiskapusra sikerült. Soknak közülünk nem volt ínyére a szombati foci, így csak 9-en rugdaltuk a bört.

Prikler csapat - Ellenfél 3:6

P-csapat: Prikler Péter, Nemec Rudolf, Fülöp Péter, Ferencz Árpád
Ellenfél: Mészáros Róbert, Fülöp László, Mester Krisztián, Mester Szilveszter

Fülöp Kristian itt is - ott is labdába rúgott.
( Többen úgy emlékeznek, hogy a Prikler csapat gyözött az utolsó gyöztes góllal, de ez a tény még nem bizonyított )

Este egy picivel többen jöttünk össze. A mulatás mégis csak könnyebb sport mint a foci. Az óraátállítást azomban itt sem vártuk ki.

Fényképalbum

Posledná úprava Pondelok, 31 Október 2016 07:10