logotype
img1
img2
img3
img4
img5
img6

Vítame Vás na našom webe :: Üdvözöljük honlapunkon :: Willkommen auf unserer Webseite :: Welcome to our site :: TEMETŐ UTCAI SPORT KLUB

Vianočná večera s TUSK
Aktuality

     V piatok o 19:00 v reštauracii Vetvár sme sa rozlúčili s futbalovým rokom 2016. Je to o mesiac skôr, ako kalendárny koniec roka, no náš zvyk na Mikuláša si užiť večer s priateľmi nemôže byť vynechané ani v jednom roku.

     Náš večierok tradične otváral Laco Fülöp, privítaním nášho sponzora Martina Kotulu a nás ostatných. Potom Arpi Ferencz zhrnul rok, ktorý bol mimoriadne úspešný. Ďalej Martin Kotula poďakoval TUSKu za reprezentaciu Biskupíc ale aj firmy ELBEA na Slovensku, ale už aj v zahraničí.

     Naslodovala večera formou bufetových stolov, torta a zákusky od Margity - najlepšej účtovníčky TUSK o.z.
     Voľná zábava pokračovala až do 2. rána

FOTO z akcie

Posledná úprava Streda, 14 December 2016 11:42
 
Mikulášsky futbal s ELBEA FT
Turnaje, Poháre, Memoriály, Zápasy

     Nedelu 4.12.2016 v tradičnom čase o 9:00 sme si zahrali priateľský futbalový zápas s ELBE futbal team. Takzvaný "Mikulášsky futbal" sa hral 2x35 minút v chladnom počasi, preto aj svižne. Pre striedajúcich bol pripravený čaj s doplnkom.

     Po futbale sme si pochutnali na dobre pripravenej kačke u Romiho. Dali sme si tortu a popili pár piv. Bol to vydarené nedelné dopoludnie v prijemnej atmosfére s priateľskými ľudmi. 

 

GALERIA ZO ZÁPASU

 

4.12.2016 o 9:00 na ŠA Tryskáč

TUSK Podunajské Biskupice - ELBEA futbal team     6:2 (4:0)

góly: Danove Ján 2x, Ozogány Károly, Danis László, Szász Péter, id.Szász Róbert resp.: Végh Lukáš 2x

TUSK: Ferencz András - Mészáros Róbert, Mester Szilveszter, Ferencz Árpád - Ozogány Károly - id.Csöllei Attila
striedali: Szelepcsénnyi Erik, Nemec Rudolf, Danove Ján, Mester Krisztian, Fülöp Péter, Fülöp Kristian, Fülöp László, id.Szász Róbert, Szász Péter, Danis László

ELBEA: Paxner Dominik - Ozvald Alexander, Kunovič Juraj, Čert Ladislav, Végh Lukáš, Kotula Martin, Ardan Peter, Lady Karol, Spičiak Pavol, Predmerský Juraj, Kunert Radim, Ozvaldova Erika

Posledná úprava Streda, 14 December 2016 07:35
Čítať celý článok...
 
5 rokov Biskupického amatérskeho futbalu
Aktuality

     V Podunajských Biskupiciach bol amatérsky futbal vždy jedným najväčším lepidlom, spájadlom ľudí zo všetkých sfér života. Nebolo to inak ani v posledných piatich rokoch v živote našej mestskej časti. Ba podujatia organizované so spoluprácou tradičných amatérskych mužstiev ako TUSK, FC Tryskáč alebo Hviezda-TRAMBUS sa dostali medzi prestížnych podujatí s vysokou sledovanosťou v Podunajských Biskupiciach.

     Od posledného, 790. jubilea našej mestskej časti sa toho udialo veľa. V roku 2011 mužstvo TUSK s niekoľkými posilami z ostatných mužstiev sa zúčastnilo na turnaji neďaleko Galanty v Čiernej Vode, kde vyhrali prvý krát putovný pohár starostky Podunajských Biskupíc pani Alžbety Ožvaldovej. Bol to jeden z najdôležitejších krokov spolupráce Miestneho úradu a amatérskych mužstiev. Od tej doby mužstvo TUSK už vyhral tento pohár ďalšie dva razy a tak v roku 2014 ostal trofej vo vitríne práve TUSK -károv.

Posledná úprava Pondelok, 05 December 2016 06:47
Čítať celý článok...