logotype
img1
img2
img3
img4
img5
img6

Vítame Vás na našom webe :: Üdvözöljük honlapunkon :: Willkommen auf unserer Webseite :: Welcome to our site :: TEMETŐ UTCAI SPORT KLUB

Farsangi szombat - 2016
Aktuality

     Farsangbúcsúztató szombatra voltunk ismét hivatalosak. Ahogy az elöbbi években, Ožvald Erzsébet polgármesterasszony most is megtisztelt meghívásával a január utolsó szombatján megrendezett ünnepségre. A ködös hideg idöben meglehetösen sok résztvevöje volt a délelötti és az esti rendezvénynek is.
     A "Tryskýč PUB" mellett délelőtt disznótoros hangulat uralkodott, ahol a nagybőgö helyett eltemették a trombitát is. Este Oldies discón mulatott a vendégsereg, karaokéval és tombolával megtetézve.

Posledná úprava Utorok, 26 Apríl 2016 06:19
Čítať celý článok...
 
Futbalový rok 2016 sa začal
Aktuality

     ... tak sme otvorili aj futbalový rok. Náš TUSK-ársky futbalový rok. V nedeľu 3.1. sme sa zišli prvý krát v roku 2016, aby sme si zahrali a povinšovali si navzájom. Bolo nás skoro dvadsať, no futbal sme hrali iba štrnásti.
     Na snehu, v zime ale o to svižnejší zápas, keď konečný rozdiel bol len dva góly.

TUSK bez rozlišovačky - TUSK v rozlišovačkách 10:8

Víťazi: Prikler Péter - Ferencz Árpád, Danis László, Nemec Rudolf, Bacho Luboš, Szász Róbert ifj., Ozogány Dávid

Porazení: Fülöp Péter - Mónosi Tibor, Mester Szilveszter, Szász róbert id., Ferencz András, Mester Krisztián, Szász Péter

Posledná úprava Piatok, 01 Apríl 2016 08:36
Čítať celý článok...
 
Mikulášský futbal s Hviezdou/Trambus
Turnaje, Poháre, Memoriály, Zápasy

Tradičný mikulášský futbal sa konal na Tryskáči. Už tretí krát za sebou sme si zmerali sily s mužstvom Hviezdy práve na Mikuláša. Tentokrát však bolo výnimočné, lebo konečne vyhrali aj Hviezdáci. Tesne a so šťastím o jeden gól, ale výhra je výhra.
     Bol to dobrý futbal, tradične dobrý so šťastnejším koncom pre súpera. Nikomu to ale nevadilo, lebo je to naše spoločné uzatvorenie futbalového roka. Prišlo nás veľa, zabávali sme sa a verím, že sa všetci cítili dobre.

Posledná úprava Utorok, 20 December 2016 07:18
Čítať celý článok...