logotype
img1
img2
img3
img4
img5
img6

Vítame Vás na našom webe :: Üdvözöljük honlapunkon :: Willkommen auf unserer Webseite :: Welcome to our site :: TEMETŐ UTCAI SPORT KLUB

Biskupický guláš 2017
Aktuality

... a boli sme tam znova
   9.-ho septembra sme sa zúčastnili už XVIII. ročníka súťaže vo varení guláša. Tento krát sme boli mimoriadne úspešní.
   Konkrétne vo varení guláša to zobrala k srdci dvojica Rigó Benö - Nagy Pityu, a obsadili sme druhé miesto s dalšími troma družstvami, za družstvom pána Buzásiho.
   V súťaži o najlepšie oblečené mužstvo sme obsadili tiež druhé miesto s našim dlhoročným oblečením plus s troška viac ozdobou nášho dvojmiesta.

   Užili sme si skvelý deň s rodinou a priateľmi, a tento rok tiež vedľa sponzora ELBEA. Počasie perfektné. Varili sme už spomenutý súťažný guláš z 25 kíl hovädzieho mäsa, držkový perkelt (Fülöp Péter) z 15 kíl držiek a z 4 bavorských kolien.

Posledná úprava Nedeľa, 22 Október 2017 07:59
Čítať celý článok...
 
turnaj "TUSK 2017"
Turnaje, Poháre, Memoriály, Zápasy

Na štvrtom ročníku turnaja TUSK víťazmi "Colosseum Pizza" a "TUSK do 40 rokov"

     V sobotu 1. júla v športovom areáli Tryskáč sa konal v poradí už štvrtý turnaj mužstva TUSK Podunajské Biskupice. Tradične sa hralo v dvoch skupinách a to v skupine do 40 rokov a v skupune nad 40 rokov. Popri dvoch domácich mužstvách a tradičných dvoch účastníkoch turnaja, FC Tryskáč Podunajské Biskupice, sme mohli privítať dve nové mužstvá Frölich TEAM v skupine do 40 rokov a Colosseum Pizza Vrakuňa v skupine nad 40 rokov, ktoré hráva pravidelnú bratislavskú sálovkárskú ligu nad 40 rokov. 
     Po otvorení turnaj sa pustili do seba mužstvá Colosseum a Tryskáč. Favorizovaný Colosseum dlho nevedelo nájsť cestu k bráne Tryskáča, no gólom Juraja Homolku sa to zlomilo a nakoniec vyhrali 4:0.

Posledná úprava Utorok, 26 September 2017 08:50
Čítať celý článok...
 
Sátorozás a Dunánál 2017

Hétvégi öszpontosítás, de nevezhetnénk még háromnapos TUSK gasztro fesztnek is az elmúlt hétvégét.

     Június elsö hétvégéjen ugyanis összejöttünk a az évközi szokásos dunai táborozásunkon, ami természetesen több féle jóízü kajával volt megspékelve. Szombaton délután az öt stabil TUSK tag felállította sátrát, majd hoszabb elenörzések után föttcsülköt vacsoráztunk. Közben raklapból néhány keretibútort is elkészítettünk. (Árpi, Kiko, Pitti)
A pénteki összeállítás a következö volt: Péter, Róbert, Kristián, István és Árpád. Ja ... Magdus is kinézett.

Posledná úprava Utorok, 26 September 2017 08:50
Čítať celý článok...