logotype
img1
img2
img3
img4
img5
img6

Vítame Vás na našom webe :: Üdvözöljük honlapunkon :: Willkommen auf unserer Webseite :: Welcome to our site :: TEMETŐ UTCAI SPORT KLUB

Turnaj TUSK 2016
Turnaje, Poháre, Memoriály, Zápasy
sk     Tretí ročník turnaja mužstva TUSK sa konal 2. júla v športovom areáli Tryskáč. Bol to netradíčný, trošku chaotický turnaj. Tento rok sme chceli rozšíriť turnaj straších o ďalšie mužstvo, no nakoniec sa hrali iba dve dlhé zápasy družstiev FC Tryskáč a TUSK. Čo sa vlastne stalo ? Keď sa odhlásilo prvé mužstvo 10 dní pred turnajom, sme brali, že to bude štandardný turnaj troch. No napokon sa odhásilo aj tradičný súper dva dni pred turnajom a bol z toho len dvojzápas.
     Chaos sme vyriešili a zažili sme príjemné sobotné dopoludnie.
     V prvom zápase sa stretli starší ročníky, v druhom mladší TUSKári a Tryskáč.
Posledná úprava Piatok, 23 September 2016 08:38
Čítať celý článok...
 
Human Base CUP 2016
Turnaje, Poháre, Memoriály, Zápasy


TUSK obhájil vlanajšie prvenstvo na HUMAN BASE CUPe

     V sobotu, 4. júna 2016 v rámci podujatia športový deň detí s Human Base sa konal II.ročník turnaja Human Base CUP. Na turnaji sa zúčastnili mužstvá ELBEA futba Team, FC Tryskáč PUB, TUSK Podunajské Biskupice a organizátor HUMAN Base.

     Na turnaji sa hrali kvalitné zápasy vyrovnaných tímov a niekoľkými aktuálnymi a bývalými ligovými hráčmi, ako napríklad Vojín Prole (ŠK Slovan), alebo David Ozogány (ŠTK Šamorín). Prvenstvo obhájilo mužstvo TUSK napriek tomu, že v prvom zápase zaváhalo s mužstvom silných chlapov z HUMAN BASE. Ostatné zápasy ale zvládlo na jedničku.

    Mladíci  z Tryskáč PUB prekvapujúco vyhrali nad organizátorom, Human Base najtesnejším rozdielom 1:0, preto rozuzlenie turnaja ostalo na posledný zápas, v ktorom TUSK presvedčivo rozstrieľal Tryskáč PUB 6:2 a obhájil vlanajšie prvé miesto v turnaji HUMAN BASE CUP.

Posledná úprava Utorok, 14 Jún 2016 12:29
Čítať celý článok...
 
XVI. Memorial TUSK
Turnaje, Poháre, Memoriály, Zápasy

     V sobotu 28. mája sa konal XVI. ročník spomienkovej futbalovej soboty mužstva TUSK. Bol to trdičná futbalová spomienka a predsa iná. Vlani odišiel ďalší náš kamarát Zoltán "Cica" Foglszinger. Od soboty je už teda officialne "Memoriál TUSK" za všetkých zosnulých mužstva.

    Podujatie otvoril jeden z najstarších hráčov Ladislav Fülöp so starostkou Podunajských Biskupíc PhDr. Alžbetou Ožvaldovou.

    Mužstvá tradične rozdelili najstarší hráči Attila Csöllei (Biely) a Ladislav Fülöp (Zelený). Zápas ani náhodou nebol odfláknutý. Všetci dali do toho čo mohli, no tento raz boli lepší zelený a vyhraly rozdielom triedy 6:1

    Po polhodinovom oddychu TUSKárov prišlo propagačný zápas s hlavným sponzorom ELBEA futbal Team. Mužstvo ELBEA FT okolo vlastníka spoločnosti Martina Kotulu cez rok pridalo na tréningových obrátkach a znížilo rozdiel medzi mužstvami, no aj tak to skončilo päťgolovým víťazstvom mužstva TUSK Podunajské Biskupice. Zápasy s prehľadom rozhodoval Árpád Ferencz

     Futbalové zápasy sledovali aj rodiny zosnulých rodina Rajnaovcov a Foglszingerovcov.

Posledná úprava Sobota, 04 Jún 2016 12:45
Čítať celý článok...