logotype
img1
img2
img3
img4
img5
img6

Vítame Vás na našom webe :: Üdvözöljük honlapunkon :: Willkommen auf unserer Webseite :: Welcome to our site :: TEMETŐ UTCAI SPORT KLUB

Predprvý máj TUSK-u
Aktuality

     V sobotu 29. apríla sa konalo otváranie grilovacej sezóny TUSK pri Dunaji, na tradičnom mieste. V dobrom jarnom počasí sa nás pozbieralo deväť a pár rodinných príslušníkov. (účasť TUSKárov na tejto akcii: Fülöp L., Fülöp P., Csöllei A. st, Mészáros R., Ferencz Á., Fülöp K., Nemec R., Csöllei A. ml., Mester K.)
     Najbližšia akcia pri Dunaji pre TUSK bude začiatkom júna, už aj so stanmi. (2.-4.jún 2017)

 

 

 

 

Posledná úprava Utorok, 02 Máj 2017 07:14
 
Schôdza TUSK o.z.
Aktuality

     V sobotu 25.3.2017 v klubovni u Osziho sa uskutočnila schôdza občianskeho združenia TUSK. Na schôdzi sa prebralo a odsúhlasovalo výška členského pre jednotlivé skupiny vrátane poplatkov pre nečlenov. (Konečnú verziu poplatkov nájdete nižšie.)
     Ďalej členovia boli informovaný o stavu financii o.z. a o aktuálnych projektoch.
     Ďalej sa odsúhlasili najbližšie termíny "Memorialu TUSK", ktorý sa bude konať 20.5.2017 na Tryskáči a termín ďalšej schôdze občianskeho združenia a to 29.4.2017 pri Dunaji.

Po schôdzi sa dostalo aj na večeru a občerstvenie. Hral sa aj mini turnaj v biliarde, bez vyhodnotenia najlepších a nie až tak dobrých.

     Prítomný členovia: Nemec R., Csöllei A. st., Fülöp L., Ferencz Á., Mészáros R., Prikler P., Ferencz A., Mester K., Csöllei A ml., Danis L., Fülöp P., Fülöp K.

Prítomný zatiaľ nečlenovia: Rédler A., Nagy I., Bacho Ľ.

Posledná úprava Streda, 29 Marec 2017 07:42
Čítať celý článok...
 
... zo Stanov občianského združennia
Aktuality

TUSK
Podzáhradná 76, 821 06 Bratislava - Podunajské Biskupice, Slovenska republika.

Ciel' činnosti občianskeho združenia

     Občianske združenie si vytyčuje za cieľ vytvárať podľa svojich možností a možností členov občianskeho združenia podmienky na uspokojovanie záujmov a potrieb svojich členov, najmä vo futbale, ale aj vo verejnom a spoločenskom živote a prispievať tak k získavaniu a rozvoju pohybových i telesných zručností, schopnosť a teoretických vedomostí, k upevňovaniu fyzického aj duševného zdravia a zdatnosti, k spoločensky vhodnému spôsobu trávenia voľného času detí, mládeže aj dospelých a na rozvoj ďalších aktivít, ktoré sú v súlade s cieľom občianskeho združenia.

Za prvých členov správnej rady občianskeho združenia TUSK sú týmto ustanovení:

RUDOLF NEMEC
ATTILA CSÖLLEI
LADISLAV FÜLÖP
ÁRPÁD FERENCZ

Za prvého predsedu občianskeho  združenia  TUSK je ustanovený
Rudolf Nemec, Podzáhradná  76,  821  06  Bratislava

Členstvo v občianskom združení

1)  Členstvo v občianskom združení je dobrovoľné.

Posledná úprava Pondelok, 10 Apríl 2017 08:37
čítať ďalej >>> tovább >>>